KONST / Litografier / Litografi 14035130
nr 1403 5130
Litografi
Edouard Bisson, kolorerad, Jugendram, 63x46 cm, yttermått inklusive ram: 80x58 cm. Signerad
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 14 juni 2021
kl 18:32:57
1.000 kr
2.400 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)